O firmie

Szanowni Państwo,

   Od 1983 roku zajmujemy się produkcją komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, armatury wodnej, armatury gazowej i innych. Zakład specjalizuje się w produkcji różnych skomplikowanych detali toczonych i frezowanych. Na życzenie klienta świadczymy usługi w zakresie toczenia, frezowania, gwintowania, wiercenia i inne.

Wyroby wytwarzane są według najnowszych technologii na maszynach, liniach produkcyjnych zakupionych u najlepszych producentów europejskich, GILDEMEISTER, MAZAK.
Oferujemy wykonanie detali z następujących materiałów: stale różnego gatunku, mosiądzu, brązu, aluminium, a także wielu innych. Posiadamy stałych dostawców materiału oraz stałych odbiorców detali w Unii Europejskiej.

Dbałość o jakość jest naszą domeną. W październiku 2007 roku firma uzyskała certyfikat jakości EN ISO 9001 : 2000. Następnie w sierpniu 2010 roku otrzymała certyfikat jakości EN ISO 9001:2008. Który odnawialisy do obecnego EN ISO 9001:2015 który został odnowiony w 2019 roku

Rozwój firmy jest dla nas bardzo ważny. Wzięliśmy udział w sześciu projektach unijnych, których wdrożenie cały czas doskonali naszą technologię produkcji celem sprostania najbardziej wyrafinowanych odbiorców.

Jesteśmy otwarci na szeroko rozumianą współpracę będącą w naszym profilu produkcji. Wyposażenie techniczne, doświadczenie naszych technologów, programistów i operatorów maszyn pozwalają na podjęcie produkcji wyrobów spełniających wymagania każdego klienta.