O firmie

AKTUALNOŚCI


Jako czołowy specjalista w dziedzinie obróbki mechanicznej serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji na Targach EURO-TOOL w Salonie Kooperacji Przemysłowej, które odbędą się w Krakowie w dniach 14-16.10.2014r.   

        HALA Dunaj, STOISKO D-73

       W tegorocznej edycji na naszym stanowisku będzie można zobaczyć prezentacje naszej nowej hali oraz znajdującego się w niej parku maszynowego!!!!!

    


Szanowni Państwo,

   Od 1983 roku zajmujemy się produkcją komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, armatury wodnej, armatury gazowej i innych. Zakład specjalizuje się w produkcji różnych skomplikowanych detali toczonych i frezowanych. Na życzenie klienta świadczymy usługi w zakresie toczenia, frezowania, gwintowania, wiercenia i inne.

Wyroby wytwarzane są według najnowszych technologii na maszynach, liniach produkcyjnych zakupionych u najlepszych producentów europejskich, GILDEMEISTER, MAZAK.
Oferujemy wykonanie detali z następujących materiałów: stale różnego gatunku, mosiądzu, brązu, aluminium, a także wielu innych. Posiadamy stałych dostawców materiału oraz stałych odbiorców detali w Unii Europejskiej.

Dbałość o jakość jest naszą domeną. W październiku 2007 roku firma uzyskała certyfikat jakości EN ISO 9001 : 2000. Następnie w sierpniu 2010 roku otrzymała certyfikat jakości EN ISO 9001:2008.

Rozwój firmy jest dla nas bardzo ważny. Wzięliśmy udział w sześciu projektach unijnych, których wdrożenie cały czas doskonali naszą technologię produkcji celem sprostania najbardziej wyrafinowanych odbiorców.

Obecnie firma zatrudnia 35 młodych, wykwalifikowanych pracowników, programistów, operatorów maszyn, magazynierów, kontrolera jakości, zaopatrzeniowców, technologów oraz pion zarządzający firmą.

Jesteśmy otwarci na szeroko rozumianą współpracę będącą w naszym profilu produkcji. Wyposażenie techniczne, doświadczenie naszych technologów, programistów i operatorów maszyn pozwalają na podjęcie produkcji wyrobów spełniających wymagania każdego klienta.

 

ofirmie2 ofirmie3